nazev oddilu

Začínáme 19.9.2022

Šachový kroužek začíná v pondělí 19.9.2022 od 16.30 hodin. Začátečníky šachy naučíme, s pokročilejšími probereme koncovky i zahájení. Pro děti máme připraveno několik turnajů (samozřejmě o velké medaile:)), řešitelskou soutěž o ceny i online přenos partií. Poplatek za kroužek je stejný, jako minulý školní rok, tj. 220 Kč za pololetí.

Poslední kroužek 2021/2022

Pro děti jsme na pondělí 20.6.2022 připravili perličku - online přenos sehrané partie. Přesně takový, jaký je z velkých šachových turnajů, kde vidíte, jak hrají velmistři :-). Na partii se mohli rodiče dívat ve stejném čase, kdy děti hrály a partie zůstala na stejném místě uložena i dále, takže i děti, až přišly domů, se mohly podívat, jak hrály. Stejný přenos připravíme pro děti i příští školní rok ...

Oddílový přebor 2022

Letošní oddílový přebor jsme sehráli dvoukolově a vyhlášení proběhlo v červnu po odehrání všech partií. Děti obdržely medaile a ceny.
Pořadí starší kategorie:
1. Viktor
2. Eva
3. Tomáš
Pořadí mladší kategorie:
1. Kačenka
2. Ilja
3. Alžbětka

Celoroční řešitelská soutěž

Tak, jako každý rok, jsme i letos měli celoroční soutěž v řešení šachových diagramů, kterou vytvořil a naprogramoval náš vedoucí Martin. Soutěž je online na našich stránkách ve třech úrovních složitosti a každý si může vybrat podle toho, na kterou úroveň se cítí. Za dobu trvání se už několika dětem podařilo vyřešit všechny úrovně v jednom roce. Letos dvě úrovně pokořil Tomáš, jednu úroveň pak Ilja a Kačenka.

Online velikonoční turnaj

O Velikonočním pondělí 18.4. jsme uspořádali online turnaj. Turnaj se hrál tak, že se účastníci z domova napojili na šachový server playchess a zde sehráli mezi sebou turnaj. Vítězem se stal náš vedoucí Pavel, který hrál mimo soutěž a medaili nedostal :(.
Medaili ale dostali:
1. Viktor
2. Tomáš
3. Kačenka.

Marti 2013 © e-mail

počítadlo.abz.cz