nazev oddilu

Začínáme 24.9.2018

Šachový kroužek začíná 24.9.2018 v 16.30 hod. v prostorách Městského úřadu v Milovicích. Teprve minulý týden jsme se dozvěděli, že malý sál Kulturního domu nemůžeme používat, proto tato informace bude v rozporu s článkem v Milovickém echu. 24.9. ale budeme připraveni na obou místech, výhodu bude mít ten, kdo dorazí na Městský úřad, protože zde si bude moci hned zahrát :-)

Přijďte mezi nás

Šachový kroužek začne opět v září, datum upřesníme. Pro děti připravujeme šachovou simultánku s velmistrem, vánoční turnaj, oddílový přebor a opět oblíbenou soutěž v řešení šachových diagramů. Na kroužku se pak budeme snažit naučit děti šachová zahájení i koncovky, samozřejmě si i spolu zahrají a poměří síly.

Ukončení sezóny

Poslední šachový kroužek ve školním roce 2017-2018 skončil vyhlášením výsledků oddílového přeboru, který se hrál systémem každý s každým. Vítězem se stal jeden z našich nejmladších šachistů se ziskem 10,5 bodu, stejný počet bodů měl i druhý v pořadí, který však s vítězem prohrál vzájemný zápas. Třetí v pořadí nasbíral 10 bodů. Celkem hrálo 15 dětí, které obdržely věcné ceny, první tři pak i medaile.

Marti 2013 © e-mail

počítadlo.abz.cz