nazev oddilu

24.12. a 31.12.

24.12. a 31.12. šachový kroužek odpadá z důvodu svátků a prázdnin. Opět se sejdeme 7.1.2019.

Vánoční turnaj

I letos děti ze šachového kroužku odehrály Vánoční turnaj. Hrálo se na 2x15 minut, ve dvou skupinách každý s každým. Vítězem zelené skupiny se stal Viktor, na druhém místě byla Valentýna a třetí místo patřilo Evě. Děvčata měla stejný počet bodů, rozhodoval vzájemný zápas. Vítězem oranžové skupiny se stal Honza, na druhém místě byl Maxim,vítěz i druhý v pořadí měli stejný počet bodů, rozhodoval vzájemný zápas, třetí místo obsadil Jakub. Nejmladším účastníkem byl Matěj(zatím do školy nechodí, ale těch starších se nebál a statečně s nimi bojoval).

Simultánka

Dne 24.10.2018 se za přispění našeho města uskutečnila simultánka s WGM Karolínou Olšarovou, reprezentantkou, olympioničkou , velmistryní a v současnosti nejlepší ženou v šachovém žebříčku ČR. Paní Olšarová dětem popovídala o svých začátcích i o tom, jaké to bylo hrát za Českou republiku na první šachovnici na olympiádě. Dětem doporučila i jak trénovat. Po krátké besedě se naši hráči na 8 šachovnicích pokoušeli paní velmistryni porazit, bohužel však neuspěli.

Simultánka

Pro děti ze šachového kroužku připravujeme na tuto středu simultánku s WGM Karolínou Olšarovou, reprezentantkou a účastnicí olympiády.

Upřesnění

Šachový kroužek začíná 24.9.2018, v 16.30 hod., vzhledem ke změně hrací místnosti je sraz před radnicí (Městský úřad, Náměstí 30. června 508, Milovice), místo, kde budeme hrát je v 3.NP.

Marti 2013 © e-mail

počítadlo.abz.cz